Služby

Služby pneuservisu a mobilního pneuservisu

Kvalitní nákladní pneuservis není samozřejmostí. 
Servisní síť nám zajišťuje společnost Carling. 
V síti specializovaných pracovišť dbají nejen na kvalitní strojní vybavení a jeho pravidelnou údržbu. Servis poskytují prakticky 24 hodin denně. Předem objednanou práci provádí i mimo pracovní dobu a o víkendech. Kvalitních výkonů lze ale dosáhnout jen s obětavým týmem ochotných, zkušených a dobře proškolených lidí.

Mobilní pneuservisy pracují, když řidiči i vozidla odpočívají

V době plánované odstávky vozidel, např. o víkendech, provádějí plně vybavené mobilní pneuservisní dílny preventivní prohlídky pneumatik i jejich plánované výměny. Šetří tím čas řidičů a náklady na přistavení vozidel do pneuservisu. Zkontrolují automaticky i zbytek vozového parku. Předejde se tak často vzniku defektů. O tisíce kilometrů se prodlouží životnost pneumatik. A to vše za rozumnou cenu.

Flotila plně vybavených mobilních pneuservisních dílen je připravena 24 hodin denně 365 dní v roce vyrazit k opravě defektu nebo výměně pneumatiky kdekoliv v České republice a v příhraničních oblastech sousedních zemí. CarlingMobil24

PŘÍKLAD:
Dopravce provozující 12 sklápěčů 8x4 musí zhruba 1x za rok vyměnit na všech vozidlech pneumatiky. To představuje zajet 12x do pneuservisu. Ten může být vzdálen například 20 kilometrů. Pokud má vozidla zaměstnána na nějaké stavbě daleko od domovské stanice, úkol najít spolehlivý pneuservis může být složitý. V pneuservisu práce potrvá zhruba 2 hodiny, pokud je dobře připravena. Nějaký čas zabere přistavení vozidla. Náklady na výměnu pneumatik mohou tak na straně dopravce klidně přesáhnout 1 000 Kč, za rok 12 000 Kč. Nic moc, zdálo by se.

Naproti tomu plánovaný příjezd mobilního pneuservisu obvykle nic nestojí. Montáž je za běžnou cenu. Obvykle se účtuje jen asi 10% paušální přirážka, což při 12 kolech činí asi 500 Kč. Tedy nesrovnatelně méně, než kolik stojí přistavit nákladní vozidlo do nepříliš vzdáleného pneuservisu. Z oněch dvanácti ušetřených tisíc je tak rázem polovina. 

Kompletní ceník naleznete v záložce... KE STAŽENÍ

Výroba protektorů

Vedle nákladů na pohonné hmoty a mzdy představují pneumatiky jednu z největších položek v provozních nákladech firem, zabývajících se přepravou a manipulací s materiálem. Použití kvalitních protektorů se tak nabízí jako prostředek k dosažení výrazných úspor. S použitím moderních technologií jako UniCircle a Ringtread je možné poskytovat na protektory stejné záruky, jako na nové pneumatiky. Pořízení protektorů je tak pro většinu společností, zabývajících se nákladní dopravou, jednoznačně dobrá volba.

Nejmodernější technologie a materiály vysoké kvality

Jak jsme již mínili, ideálního protektorování dosahujeme pomocí technologie UniCircle a Ringtread. Používá se běhoun, který je vyrobený již jako kruh, který se strojem nasazuje na kostru a následnou vulkanizací je dosaženo nerozlišitelného spojení mezi kostrou a běhounem. Vysoká technologická kázeň je základem pro excelentně pravidelné rozložení hmoty příčně i po obvodu pneumatiky a tedy rovnoměrné opotřebení, což se promítá do vyšších kilometrových výkonů.

Nejmodernější protektorovací linka ve střední Evropě  
Rozsáhlé investice do kvality i kapacity pomohly aby v Brně vznikla nová protektorovací linka s nejmodernějším navalovacím konfekčním strojem ve střední Evropě a novými autoklávy s velkou výrobní kapacitou schopnou zvládat i sezónní výkyvy v poptávce.

Likvidace, odkup koster a skladnění pneu

Pokud od nás nakoupíte pneumatiky, je samozřejmostí, že je zlikvidujeme na naše náklady.
Staré, nepoškozené kostry vyhovující parametrům protektorovny od vás vykoupíme, nebo odečteme jejich cenu ze zakoupených pneumatik u nás.

K uskladnění vašich pneumatik nabízíme naše skladové prostory.
Pro více informací nás kontaktujte.

nákladní kontejnerová doprava 12t (připravujeme)

 DAF  - kontejner - celková hmotnost 12t (možnost i s rukou)

kontejnerová doprava,  přistavení kontejneru (až 5ks), dovoz písku, štěrku, zeminy, odvoz odpadů, výkopové zeminy, ekologická likvdace sutě

 

Nabízíme zajímavé množstevní slevy ...

 

SUZONEX s.r.o.

Lazaretní 7, 615 00 Brno

Telefon: +420 606 073 588

E-mail: suzonex@email.cz

 
1 Odesílá se 2 Odesláno